Petro-box

Szukaj

Promocje

    Końcówka smarowa
  • Końcówka smarowa
  • Cztero-szczękowa końcówka smarowa od Nala Motors.

    6.15 zł (-40%) 3.69 zł

Wszystkie promocje


Kontroler Hectronic OptiLevel Mineo Touch

Cena brutto:
0.00 zł

Cena netto:
0.00 zł


Kontroler Mineo jest przeznaczony do wizualizacji danych zmierzonych przez sondy pomiarowe zamontowane w zbiornikach na stacjach paliw i w przemyśle. Począwszy od małych, zakładowych stacji paliw, poprzez stacje publiczne, aż do rozbudowanych instalacji przemysłowych kontroler Mineo zapewnia komfortowe zarządzanie informacjami na temat ilości paliwa i innych substancji znajdujących się w zbiornikach.


Cechy produktu:

Kontroler Mineo zachwyca swoją wszechstronnością. Jego dotykowy ekran pozwala komfortowo wyświetlić wszystkie informacje na temat zawartości zbiorników na stacji paliw lub w bazie paliwowej. Wszystkie niezbędne informacje, takie jak poziom cieczy, objętość, objętość skompensowana, temperatura, zdefiniowane stany alarmowe, dostawy, wycieki i wiele innych są prezentowane na ekranie kontrolera w formie graficznej lub tekstowej. Nowoczesny, 7 calowy, kolorowy ekran kontrolera może wyświetlać dane nawet z 32 zbiorników. Dodatkowo kontroler posiada złącze umożliwiające podłączenie do Internetu. Dzięki temu odczyt danych z kontrolera możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie. Kontroler Mineo posiada wbudowane dodatkowe wyjścia, które pozwalają na współpracę z innymi, zewnętrznymi systemami. Umożliwia to wzajemną komunikację z systemem kasowym, kontrolerem FCC, automatem do tankowania, modemem i innymi urządzeniami. W przypadku zarządzania siecią stacji paliw, kontroler Mineo można podłączyć za pośrednictwem DSL lub GSM do oprogramowania Optavias Centrala. Umożliwi to globalne zarządzanie zawartością wszystkich monitorowanych zbiorników.


Opcje:

• Karta rozszerzeń

Jeżeli standardowe złącza kontrolera są niewystarczające do realizacji określonych funkcji, można je rozbudować poprzez zastosowanie karty rozszerzeń, która zawiera 2 przekaźniki, 6 wyjść cyfrowych (otwarty kolektor) do sterowania zewnętrznymi przekaźnikami oraz dwa porty szeregowe.

• Protokół IFSF LON

Protokół IFSF umożliwia podłączenie kontrolera Mineo do istniejącej infrastruktury stacji paliw. Dzięki temu bezproblemowo można zapewnić wymianę danych z innymi urządzeniami i systemami na stacji np. z systemem kasowym lub kontrolerem dystrybutorów dowolnego producenta, stosującego standardy IFSF LON.

Biuro / Kontakt

PETRO-BOX
Ługwałd 180, 11-001 Dywity

Aleksandra Krezymon
gsm: 604 906 708
e-mail: petro-box@petro-box.pl

Biuro / Kontakt

Leszek Deszczka
gsm: 793 227 814
e-mail: petro-box@petro-box.pl

Paweł Szmytkowski
gsm: 784 470 839
e-mail: szmytkowski.petrobox@gmail.com