Petro-box

Szukaj

Promocje

    Końcówka smarowa
  • Końcówka smarowa
  • Cztero-szczękowa końcówka smarowa od Nala Motors.

    6.15 zł (-40%) 3.69 zł

Wszystkie promocje


Kontenerowa stacja paliw YellowBox 23000

Kontenerowa stacja paliw YellowBox ze zbiornikiem o pojemności 23000 litrów do przechowywania oleju napędowego o temperaturze zapłonu powyżej 61°C. Stacja idealnie nadaje się do dystrybucji paliwa na terenie średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających dużą flotę pojazdów. Dzięki wyposażeniu stacji w szereg zabezpieczeń takich jak na przykład system sygnalizacji przecieku oraz dystrybutorów renomowanej firmy Nala Motors tankowanie pojazdów jest bardzo wygodne i bezpieczne.


Każda stacja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, przez wykwalifikowanych pracowników co gwarantuje wysoką jakość i zapewnia wieloletnią trwałość oraz bezpieczeństwo przechowywanego paliwa jak i osób korzystających ze stacji.


Zbiornik wykonany jest w technologi dwu płaszczowej, co znacząco zabezpiecza przed wyciekiem paliwa nawet przy drobnych uszkodzeniach zewnętrznej osłony. Zbiornik zewnętrzny i wewnętrzny wykonany jest ze stali ST3S o grubości 1,5 (zew.) i 3 (wew.) mm, która jest odporna na zmiany objętości paliwa wynikające ze zmian temperatury na zewnątrz. Całość zamknięta jest w stalowej klatce przez co cała konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała.


Główne korzyści wynikające z posiadania stacji paliw YellowBox:

  • oszczędności wynikające z hurtowego zakupu paliw
  • kontrola jakości zakupionego paliwa
  • wyeliminowanie rozliczeń gotówkowych kierowców
  • uniezależnienie się od zewnętrznych stacji paliw


Stacja paliw budowana jest po złożeniu zamówienia przez klienta. Czas budowy takiej stacji to około 1 miesiąc. Przy składaniu zamówienia należy wybrać jedną pozycję z wyposażenia podstawowego i w zależności od potrzeb można dodawać wyposażenie dodatkowe. Jeżeli masz pytania prosimy o kontakt.

 

Biuro / Kontakt

PETRO-BOX
Ługwałd 180, 11-001 Dywity

Aleksandra Krezymon
gsm: 604 906 708
e-mail: petro-box@petro-box.pl

Biuro / Kontakt

Leszek Deszczka
gsm: 793 227 814
e-mail: petro-box@petro-box.pl

Paweł Szmytkowski
gsm: 784 470 839
e-mail: szmytkowski.petrobox@gmail.com